Lombosciatica

Hernie de disc

Postata de membru220916 cu 11 ani in urma.

Ma doare in partea dreapta si nu imi da voie sa stau mult pe scaun . Durerea se lasa incet pe partea stanga . Seara ma asez greu in pat , greu ma ridic , greu imi gasesc locul .
Ce as putea face in legatura cu acest lucru ?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Va recomand sa efectuati un consult medical ( interne) care sa va orienteze spre un diagnostic; in urma descrierii este dificil de a stabili un diagnostic si a efectua recomandari.