Lombosciatic - stie cineva un cabinet bun de kineto?

Hernie de disc

Postata de elena1983 cu 9 ani in urma.

Buna. Tocmai am fost diagnosticata cu lombosciatica. Stie cineva un cabinet bun de fizioterapie? Mi-a recomandat doctorul sa fac, dar nu stiu unde sa ma duc. Is din Bucuresti. As vrea cea prin Victoriei sau Piata Muncii.

Raspunsuri (5)

FreeStyle11

acum 9 ani

Nu cunosc, poti merge prin zona sa cauti, dar daca nu gasesti un cabinet bun, desi ma indoiesc, poti cauta in restul Bucurestului.auta pe internet cabinete prin zona si vezi referintele fiecaruia, sau asteapta aici sa primesti o recomandare buna.Doctorul nu stie pe cineva bun sa-ti recomande?

alina1982lin

acum 9 ani

Fizioterapie poti sa faci in o gramada de locuri, dar vezi sa gasesti sa fie k, sa se dedice cand fac treaba. Eu am tot incercat; de 1 an si cev merg la fetele de la Kineto***; isi fac treaba k. Vezi ca au un cabinet si prin Victoriei, dar nu stiu exact adresa...

teodora1987t

acum 8 ani

Da. Si eu am fost la kineto*** si am fost multumit de cum decurgeau lucrurile acolo! Recomand, eu am fost la cabinetul de pe Dristorului, fix langa o farmacie **

Mihael4

acum 8 ani

Bunaa! Stiu eu unu, e pe langa restaurantul Intermacedonia de la Iancului, fix pe soseaua iancului, nr 17 parca! Kineto medica. Super tare personalul lor!

Oana

acum 8 ani

Iti recomand Centru de diagnostic si tratament Victor Babes, de la Piata Muncii.