hernie de disc

Hernie de disc

Postata de 0722796729 cu 10 ani in urma.

la cit timp dupa operatia de hernie de disc se poate ramane insarcinata si ce riscuri sunt

Raspunsuri (4)

acum 10 ani

buna sunt operata de hernie de disc l5 s1 in urma cu 9 luni la spitalul bagtazar arseni ma simnt bine ,dar am alta problema as vrea sa-mi spuna cineva daca se poate ramane insarcinata si ce riscuri sunt pe parcursul sarcini

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Bineinteles ca puteti ramane insarcinata. Daca veti avea grija sa nu carati greutati, sa faceti miscari bruste din coloana, etc nu veti avea motive de ingrijorare, chiar si in ultimele luni de sarcina.

acum 10 ani

va multumesc mult de tot

acum 10 ani

buna naziua tot eu sunt chiar am ramas insarcinata , sant intr-o luna dar nu ma simnt prea bine am dureri de mijloc si imi amortesc pichioarele din cand in cand . .as vrea un sfat de la dumneavoastra .va multumesc