hernie de disc ?

Hernie de disc

Postata de anny_36_2007 cu 14 ani in urma.

buna ,in urma tomografului rezultatul este urmatorul ;
debord discal la L4 L5

Raspunsuri (3)

gina

acum 14 ani

cam asa ceva .. te doare? cum te doare se duce pe picior ?

anny_36_2007

acum 14 ani

inca nu ,pe picior nu se duce
numa durerea asta sacaietoare peste zi si dimineata toata coloana

dana

acum 14 ani

se spune ca operatia este cea mai buna solutie. Personal nu cred .Eu am hernie cervicala de 5 ani si doar atunci cand durerile devin insuportabile iau calmante, iar despre operatie am sa discut doar atunci cand o sa -mi paralizeze mana.In rest, repaus la pat.La Municipal in Bucuresti sunt doctori care nu apeleaza imediat la cutit. Multa sanatate