Hernie de disc multipla

Hernie de disc

Postata de carmennn cu 13 ani in urma.

In ce clinica din Tg Mures se efectueaza interventii chirurgicale pe coloana?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

La orice sectie de neurochirurgie.

carmennn

acum 13 ani

Si nu stii cam cat ar ajunge o operatie de hernie de disc care se afla intr-un stadiu avansat?Am vazut la spitalul Arcadia din Iasi niste preturi colosale...chiar si 20.000 roni.

Iuli

acum 13 ani

Pai nu inteleg de ce sa platiti. La un spital de stat este gratis, cu trimitere de la medic.

carmennn

acum 13 ani

Dar nu pot merge la spital de stat caci nu sunt asigurata.