Hernie De Disc L4 L5?

Hernie de disc

Postata de Utilizator11580887058 cu 3 ani in urma.

Am 3 luni de la operatia de hernie de disc l4 l5 si de vreo saptamana a inceput sa ma doara in partea stanga(coccis) si glezna dreapta,ce ar putea fi ?

Raspunsuri (1)

Dr. Petre Muresan

acum 3 ani

Trebuie să stați de vorbă cu neurochirurgul care v-a operat. Aveți nevoie de un tratament de recuperare medicală.

dr Petre Mureșan
medic primar Medicină generală-Medicină de familie ;
atestate in Acupunctură, Homeopatie si Ultrasonografie generală ;
studii aprofundate de Osteopatie , Medicină estetică homeopată ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamică ( DATG ) .