hernie cervicala dubla c5c6c7

Hernie de disc

Postata de MembruMobileApp1487493833 cu 7 ani in urma.

Buna,am 49 de ani si urmeaza sa ma operez in iunie de hernie cervicala dubla cu dispozitiv(proteza) zero P.As dori sa aflu mai multe despre aceasta metoda,s a operat cineva si cit dureaza recuperaŕea.Orice sfat ma ajuta ,va multumesc anticipat !

Raspunsuri (1)

ili-dragos

acum 7 ani

Cred ca intrebarea asta nu a primit raspuns pentru ca doar un doctor specialist ar putea raspunde. Dar stiu ca in Romania s-a acreditat de curand spitalul Ponderas ca centru de exccelenta in chirurgia herniilor, asa ca acolo cred eu ca ar di cel mai indicat sa cauti o a doua opinie.