hernia de disc

Hernie de disc

Postata de MELINESCU cu 14 ani in urma.

salutare la toata lumea. sunt un tanar de 34 ani si in urma cu o saptamana am suferit o interventie chirurgicala de hernie de disc L5-S1.
dupa 2 zile am inceput sa am dureri pe piciop tip mici electrocutari cred reactii ale nervului sciatic. vreau sa stiu daca sunt normale sau e vreun semnal ca operatia nu a reusit? va multumesc mult

Raspunsuri (1)

crysss

acum 13 ani

nu te speria prea tare dupa operatie nervii tai sunt lezati iar cat timp mai ai dureri inseamna ca incearca sa isi reia functiile...daca persista mai mult timp vb cu chirurgul..si eu am fost operata de aproape 2 luni iar nervii de pe picior mi-au fost strangulati....mai am si acum ceva dureri dar suportabile...bafta