HERNIA DE DISC SI LOMBOSCIATICA

Hernie de disc

Postata de borcea77 cu 12 ani in urma.

CU CINE TREBUIE SA IAU LEGATURA SA MA OPEREZ GRATUIT DACA AM INTELES BINE SE POATE.AM SI EU O DUBLA HERNIE DE DISC.DACA MA PUTETI AJUTA MA PUTETI CONTACTA LA TEL 0758621457 SAU MAIL [email protected] VA MULTUMESC

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

trebuie sa va adresati unui serviciu de neurologie. acolo vi se vor face investigatiile necesare diagnosticarii acestei afectiuni, se va stabili atitutinea terapeutica in functie de rezultatul acestora, iar daca este cazul unei operatii, aceasta nu presupune costuri din partea dumneavoastra.

va urez o zi buna

borcea77

acum 12 ani

vreau sa va mai intreb daca ma operez cu nucleoplastie va trebui sa pllatesc.am fost la rmn si domnu doctor mia comfirmat ca am hernie de disc cervicalconcluzia este.citez.hernie discala paramediana dr.c5-c6 de 12 mm subligamentara spondiloza cervicala c4-c7.este posibil operatia cu nucleoplastie.va multumesc mult.mail [email protected]