hernia de disc,concluzii?

Hernie de disc

Postata de myky_z cu 13 ani in urma.

modificarei de spondilodiscartroza lombara,hernii de disc multiple compresive lombare,portuzie discala l4-l5,ce inseamna si daca trebuie operatie neaparat sau tratament?

Raspunsuri (6)

lias

acum 13 ani

http://www.medicinasportiva.ro/FKT/articole/Hernia%20de%20disc%20lombara.html va puteti lamuri mai cu exactitate pe acest site despre ce este vorba,sotul meu a fost diagnosticat si el hernie de disc care a tratat-o cu sedinte de ozonoterapie,cu succes,fara operatie si sa mai aiba probl dupa aceasta.asta este unnsite unde puteti gasi alte info despre unde ati putea gasi spitale care fac acest tip de terapie.http://www.oxigen-ozonoterapie.ro/content/contact

Borcea Aurel

acum 13 ani

Va rog trimiteti-mi un mesaj unde ma pot duce sa ma tratez pentru durerile cumplite lombare pe care le am.
Va multumesc

valicohai

acum 13 ani

Te tratezi foarte bine la tine acasa si cu cheltuieli minime fara sa trebuiasca sa umbli aiurea pe la cabinete. Contacteza-ma pe valicohai@ yahoo.com si in cateva luni o sa uiti ca ai avut astfel de probleme, asta daca mai si intri di cand in cand pe pegina asta sa citesti ce mai spune lumea. Daca intri prea rar, atunci cu parere de rau, dar o sa mai suferi.
Multa sanatate!

Ion Rata

acum 11 ani

Spuneti-mi va rog cum te poti trata acasa de hernie de disc?

Constantin

acum 13 ani

Trebuie sa aflu mai multe informatii-0722344290

Mariana

acum 13 ani

Buna ziua,
Am ca si solutie la problema dumneavoastra un aparat medical ce foloseste lumina polarizata,daca sunteti din Bucuresti sau Constanta si doriti sa il testati gratuit dati-mi un mail la [email protected]