E bine sa dormim mult dupa operatie?

Hernie de disc Accident vascular cerebral

Postata de Utilizator11533790292 cu 5 ani in urma.

Buna. O intrebare as avea. E bine sa dormi mult dupa operatie?? Mama mea de o saptamana e operata, deja e acasa, dar toata ziua ar dormi

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/recuperarea-dupa-o-interventie-chirurgicala_15943