dureri postoperatorii

Hernie de disc Durere postoperatorie Durerea postoperatorie Durerea postoperatorie
+1
Vezi toate grupurile

Postata de Militina cu 8 ani in urma.

Cat timp persista durerile de picior dupa operatia de hernie de disc? Mentionez ca am 2 saptamani de la operatie dar durerile de picior sunt foarte acute. Este normal? Daca da, cat timp oi mai avea aceaste dureri?

Multumesc

Raspunsuri (1)

ene georgeta

acum 8 ani

sunt operata de hernie de disc de 5 ani si durerile pe picior persista si acum . nu vreau sa te sperii dar la mine asta este realitatea