dureri mari

Hernie de disc

Postata de andronescumariana cu 12 ani in urma.

intrebareBuna seara.acum doua luni sotul meu a facut operatia de hernie de disc la Bucuresti, sp Universitar. Situatia nu este deloc roza, ii amorteste piciorul stang, dupa cativa pasi facuti , piciorul este beton si in spate ii da ca niste cutite care-l pun jos de durere. Are dureri mari de spate, cu 10-15 cm mai sus de operatie. Este normal ce se intampla, a mai patit cineva asa, mai trec vreodata, ce ar mai putea sa faca. Multumesc mult

Raspunsuri (1)

sa mearga la un medic homeopat

acum 12 ani

Mergeti cu sotul al un medic homeopat bun. Exista remedii homeopate care vindeca astfel de probleme si reduc suferinta. Chirurgia e periculoasa si rareori ajuta caci nu elimina cauza ci numai simptomele