Dureri de torace si abdomen in timpul noptii

Hernie de disc

Postata de Cristina Popescu cu 10 ani in urma.

De aproape 2 ani de zile in timpul noptii ma trezesc cu dureri de jur-imprejurul toracelui si abdomenului aproape ca nu pot sa respir, am hernie de disc si as vrea sa stiu daca asta este cauza!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul reumatolog pentru investigarea durerilor. Hernia de disc nu prea determina astfel de dureri persistente in cursul noptii.

Cristina Popescu

acum 10 ani

Multumesc pentru raspuns!