dureri acute lombare

Hernie de disc

Postata de alina9487 cu 10 ani in urma.

buna. de o luna jumate am dureri de spate in fiecare zi si noapte. nu pot sa fac ceea ce faceam zilnic: sa ma incalt, sa matur sa ma aplec. durerea este in zona lombara. nu am facut nici un efort pentru a forta coloana vertebrala. ce as putea avea? deocam data nu am posibilitatea sa merg la un consult medical.

Raspunsuri (2)

buna

acum 10 ani

cati ani ai si ce lucrezi ?

alina9487

acum 10 ani

am 23 de ani. in vara aceasta am terminat o postliceala.iar acum sunt in italia. deocamdat nu fac nimic. imi caut de munca.