Durere zona inghinala?

Hernie de disc

Postata de MembruMobileAppRusandreea92 cu 6 ani in urma.

Buna seara, de vreo 3 luni am o durere in parte stânga , zona inghinală .. durerea merge in piciorul stâng .. ca o amorțeala .. durerea apare destul de des .. la început am crezut ca e o durere de la ovar , am fost la control și mi a spus ca nu e de la ovar , e totul in regula .. oare ce ar putea fi?astept un rsp .. mi am făcut și eco la rinichi.. nu e nici de acolo

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Herniile-abdominale/hernia-inghinala_970