durere picior

Hernie de disc

Postata de natalia123 cu 9 ani in urma.

Buna seara
Am37 de ani,iar de o luna ma confrunt cu o durere difuza la piciorul drept.A inceput intro seara cu o arsura la încheietura piciorului(inghinal)am crezut ca trece pana a doua zi,din contra a doua zi a inceput sa ma doar când genunchiul ,când muşchii aductori ,când toata pulpa .Acum nu ma mai doare genunchiul,ma doare partea dreapta coapsa dinspre fesa ,câteodată si fesa .Doar intră zi sa lasat durerea pana in călcâi.Doua zile nu ma durut deloc .Nu mai stiu ce sa cred,nu are un punct anume care sa ma doara ,e când colo ,când colo.Specific ca de aproape 2 ani am un servici ce merg pe jos cam 9 km,iar câte odata mai mergeam si repede ca sa ajung acasa.Când stau in pat sau pe scaun nu ma mai doare nimica(incet dispare durerea).Când ma trezesc dimineata nu ma doare deloc,dar cum incep sa merg ma ia durerea usor usor.ce poate sa fie?Oricum trebuie sa viteaz un doctor,dar asta in doua săptămâni pt ca nu sunt in tara.Sa mai confruntat cineva cu asa ceva?Va multumesc mult si astept o parere de la dumneavoastră ,natalia.

Raspunsuri (1)

Utilizator11712399228

acum 4 saptamani

Bună te rog răspunde-mi cum ai rezolvat cu piciorul cam asa am și eu nici la serviciu nu fac fata umblu foarte rău