Durere insuportabila ?

Hernie de disc

Postata de Utilizator11601339660 cu 3 ani in urma.

Am 23 de ani și o durere insuportabila pe piciorul drept. Durerea a început de când eram mai micuța dar nu I am dat atenție. La 15 ani mi s a spus ca am spondilita anchilozanta cu hlab27 negativ. Au a urmat alți 4 doctori care au dat din umeri. Durerea este mai mare cu amorțeli și furnicături când se schimba vremea. Durerea începe de la bazin pe piciorul drept pana la glezna. Au început amorțeli și la ambele brate din când în când. Ce ar putea fii?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-gleznei-si-piciorului/durerile-localizate-la-nivelul-piciorului_9082

Cosmin Ciocirlan

acum 3 ani

Buna ziua,

Durerea pe care o acuzați dumneavoastră manifestă simptomele unei hernii de disc, însă vă recomand o investigație imagistică aprodundată RMN