DURERE DE SPATE

Hernie de disc

Postata de MadalinaMariuta cu 9 ani in urma.

buna ziua..........am 22 de ani si de 4 zile am o durere ingrozitoare de spate......ma doare jos coloana si in partea dreapta in spate,dar cateodata ma sageata incepand de la coloana si in spate si in fata in partea dreapta si imi amorteste piciorul drept......ce e oare?

Raspunsuri (1)

Medic.Fares

acum 9 ani

Buna ziua.pentru stabilirea unui diagnostic este necesar un consult si posibil anumite investigatii.Un remediu natural pentru durerile articulare si musculare sunt capsulele Articulatii sanatoase, care pe langa efectul antiinflamator, antialgic, depurativ, diuretic au si efect protector gastric.