durere de dupa operatie

Hernie de disc

Postata de cristina andrea cu 13 ani in urma.

am 53 de ani am fost de curand operata de hernie de disc mai exact pe data de 8 iulie,intrebarea mea este ; daca este normal sa doara foarte rau in zona operatieie si sub operatie. dar in special sub sale si la statul in picioare.va multumesc

Raspunsuri (2)

Constantin

acum 13 ani

O terapia complementara pentru calmarea durerilor ar fi foarte indicata-0722344290

valicohai

acum 13 ani

Pentru ameliorarea durerilor va recomand sa folositi cearceaf din lana cu benzi magnetice si brau din lana. Contactati-ma pe [email protected] sau la 0733075284.