dupa operatia de hernie de disc

Hernie de disc

Postata de alex.09 cu 11 ani in urma.

buna ziua am o interbare si eu mam operat de hernie de disc si ma mai doare din can in cand piciorul e normal?si dupa ce perioada imi pot relua viata sexuala va multumesc

Raspunsuri (3)

afer

acum 11 ani

Buna ziua,

Daca doriti sa va raspund la intrebarile pe care le aveti,
sa interpretez analize medicale, sa va ofer sfaturi, tratamente ,
trimiteri catre alti medici va rog sa ma contactati cu un e-mail la adresa
[email protected], sau sa accesati pagina de facebook :
http://www.facebook.com/pages/Consultatii-Medicale/453840897967707.

Medic Naturopat

toma dorina gabriela

acum 11 ani

sunt operata de trei ori de hernie de disc am probleme foarte marii am nevoie ajutor ce as putea sa fac ?

Mary

acum 9 ani

Buna ziua fost operata de hernie de disc L5 s1 acum un an si inca mai ma doare coloana si piciorul drept. Este ceva normal sau trebui sa ma operez din nou?