dupa operatia de hernie de disc

Hernie de disc

Postata de Lucian_ cu 13 ani in urma.

am fost operat in luna ianuarie de hernie de disc L5S1.De vreo 2 saptamani am o senzatie de a urina tot timpul si un disconfort al sfincterului anal plus ca, atunci cand stau mai mult in picioare ma mai doare spatele(coloana).Ma poate ajuta cineva cu un sfat, sau ce ar putea fi?

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 13 ani

Durerea de spate poate avea legătură cu afecţiunea discală, dar senzaţia de micţiune ţine mai degrabă de existenţa unei infecţii urinare

Andreea

acum 7 ani

Dupa o operatie de hernie de disc este bine sa curga un lichid incolor