Dupa cat timp dispar durerile in urma operatiei de hernie de disc

Hernie de disc

Postata de laurentie cu 10 ani in urma.

Am fost operat de hernie de disc L5-S1 pe partea stanga..Dupa 2 saptamani inca mai simt calcaiul amortit ,rece si durere in coapsa stanga posterior.aceste dureri sunt mai intense noaptea.Efort mare nu am facut,doar ridicarile din pat plimbarile prin casa si iesirile la toaleta (am incercat cu cat mai mare grije)E posibil sa se mai fi rupt vreo bucata din discul intervertebral sau durerea dispare mai incet?Ce recuperarii imi puteti recomanda sa fac si cam dupa ce perioada de timp de la operatie.Va multumesc

Raspunsuri (2)

GuestUser

acum 8 ani

Madoar picoru

GuestUser

acum 8 ani

Madoare coapsa dreapa ce sa fac sa nu mai ma ?