de cate luni de recuperare este nevoie dupa operatia de hernie de disc

Hernie de disc

Postata de andronescumariana cu 12 ani in urma.

de cate luni de recuperare este nevoie dupa operatia de hernie de disc

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 12 ani

Recuperarea poate dura mai bine de 3 luni insa aceasta este stabilita de catre medicul specialist de recuperare care va supravegheaza evolutia.

andronescumariana

acum 12 ani

multumesc mult, numai bine cu sanatate

Marian

acum 12 ani

Sunt operat de hernie de 10 luni pot sa fac sala sa definesc muschii adica nu cu greutatii foarte mari. A fecteaza cu ceva operatia Va multumesc anticipat.

lazar florina romina

acum 10 ani

am 21 d ani sunt din ramnicul valcea si in urma cu un 1an am fost operata de hernie de disc dupa 3 luni mam simtit f rau si mia facut_o si pe a 2a tot p partea dreapa si doar 3 sapt mam simtit bine dupa a 2a operatie dar acum nu pot nici sami iau baietelul in brate si nu pot sa iau tratament pt ca alaptez as vrea sami spuneti si mie ce sa fac pt a ameliora durerile care au pornit pe picior in jos va multumesc.Srbatori fericite