Ce tratament pot face pt discopatie lombara?

Hernie de disc Abces dentar

Postata de Utilizator11537292119 cu 5 ani in urma.

Am discopatie lombara la L5-S1 cu usoara deviere pe partea dreapta

Raspunsuri (1)

Dr. Petre Muresan

acum 5 ani

Tratamentul va fi decis de catre medicul care va trateaza si va tine cont foarte mult de simptomatologia pe care o aveti. Dumneavoastra nu ne-ati spus nimic in acest sens pentru a va putea da un indiciu. Noi obtinem rezultate foarte bune in patologia coloanei vertebrale prin tehnici naturiste de recuperare medicala, chiar si in situatiile grele si cu dureri foarte mari. Deci puteti incerca si dumneavoastra aceasta varianta de tratament .Cu stima si respect !

dr Petre Muresan
medic primar Medicina generala-Medicina de familie
atestate in Acupunctura, Homeopatie si Ultrasonografie generala
studii aprofundate de Osteopatie si Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )