ce se intampla?

Hernie de disc

Postata de RODICA 2011 cu 13 ani in urma.

buna ziua revin cu o intrebare , ce se intampla dupa cum v-am mai spus ma hernie de disc l4-l5 si la l5 am un hemangiom de matur corporeal de 7 mm .am luat detralex pentru circulatia periferica .am mai luat si movalis,clorzoxazon,tramadol.durerile de picior si coloana nu au disparut si de cateva zile am furnicaturi pe coloana .va multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Mergeti la un cabinet de neurochirurgie sa va stabileasca gradul discopatiei vertebrale si eventualele compresiuni asupra retelei nervilor din regiunea respectiva.