Ce echipa medicala imi recomandati?

Hernie de disc

Postata de VirginicaB cu 9 ani in urma.

Sotul meu in varsta de 65 ani are hernie de disc si ar trebuie sa se opereze deoarece durerile sunt din ce in ce mai acute, dar nu stim ce doctor este mai profesionist... Cineva mi-a spus ca cel mai indicat ar fi dr. Exercian. Am citit impresiile cu privire la mai multi doctori si as dori sa stiu mai multe lucruri si despre dr. Tataranu/Ciubotaru. Care dintre acesti dr. imi recomandati si cum as putea lua legatura?

Raspunsuri (1)

veronica

acum 9 ani

am 18 ani si am facut operatie de hernie in luna noiembrie pe 21 pe cand aveam17 ani.a trecut cateva luni,dar piciorul inca ma doare,coloana,uneori unde sunt operata.uneori spatele in partea de sus,dar tot pe partea dreapta unde mam operat,nu inteleg de ce nu pot sta mai mult timp de 5 minute in şezut.