care medicament mai face minuni?

Hernie de disc

Postata de BARBU6123207 cu 14 ani in urma.

sant operata de hernie de disc din 26 02 2008. in spania. Dupa 2 zile de la opeatie durerile au reaparut, am inceput sa iau iar antiinflamatorii de tot felul inclusiv injectii, liririca ar fi un calmant f. bun dar trebuie sa stai la pat sau cel putin doar in casa deoarece te simti ca si (drogat) ori o femeie nu poate sa stea la pat. numi mai amintesc cum ar fi viata fara durere de picioare sau spate. oare inca o operati mar ajuta?

Raspunsuri (2)

BARBU6123207

acum 14 ani

sant operata de hernie de disc din 26 02 2008. in spania. Dupa 2 zile de la opeatie durerile au reaparut, am inceput sa iau iar antiinflamatorii de tot felul inclusiv injectii, liririca ar fi un calmant f. bun dar trebuie sa stai la pat sau cel putin doar in casa deoarece te simti ca si (drogat) ori o femeie nu poate sa stea la pat. numi mai amintesc cum ar fi viata fara durere de picioare sau spate. oare inca o operati mar ajuta?

adryan

acum 9 ani

iti daun sfat lasa operatiile de hernie si alte tampenii de astea . du-te la psihiatrie cum am fost si eu si am gasit un doctor mia dat trei pastile si in 5 vzile nu mai aveam nimik costa si putin dar de la farmacie ti le da cu reteta

1-- imovane
2-- eglyonol
3-- " un antimflamator "