Buna ziua?

Hernie de disc

Postata de Carmen S cu un an in urma.

De curand la recomandarea unui neurolog am facut un rmn in urma acestuia a iesit ca m 2 herni cervicale una langa alta , si 2 dorsale ,cele dorsale nu sunt una langa alta toate 4 sunt pe partea stanga(mentionez ca am ameteli ,imi tremura mana stanga nu tot timpu si imi simt piceoarele grele ) doctoru mi a recomandat operatie ,mia dat med de durere eu inca nu vrau sa ma operez sfatul vostru care ar fi .Am 36 ani

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Este important sa respectati recomandarile medicului curant astfel incat sa obtineti imbunatatirea starii dumneavoastra de sanatate.

Daca doriti si opinia altui neurolog, va recomandam sa va programati aici: https://www.clickmed.ro/medic/neurologie