Buna ziua?

Hernie de disc

Postata de Utilizator11540305165 cu 5 ani in urma.

Buna seara ..ma confrunt si cu o mare durere de 2 saptamani..mentionez am 29 de ani,52kg,1.64 inaltime ..in urma cu 8 ani am avut un accident grav de masina deplasare de bazin..ruptura de bazin..de doua saptamani ma doare foarte tare soldul partea stanga si se duce durerea in picior pana in talpa..la inceput ma durut coloana parca se rupea de la jumate si dupa durerea sa lasat in sold..partea stanga a soldului desi au trecut 8 ani de la accident inca nu sa refacut tesutul este tot amortit si la atingere o durere insuportabila ..am fost ieri la doctor si mi sau dat pastile puternice poate durerea va disparea dar din zi in zi durerea este si mai acuta va rog din suflet sa ma ajutati ce as putea face ..va multumesc din suflet

Raspunsuri (1)

Dr. Petre Muresan

acum 5 ani

A trecut ceva timp de cand ati pus intrebarea . Cum sunteti acum? Banuiesc ca intre timp ati gasit o solutie. Mai aveti nevoie de ajutor ?
dr Petre Muresan
Medic primar Medicina generala-Medicina de familie
Atestate in Acupunctura, Homeopatie si Ultrasonografie generala
Studii aprofundate de Osteopatie , Reflexoterapie ,
Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )