Buna dimineata!?

Hernie de disc

Postata de Utilizator11536733317 cu 5 ani in urma.

Buna dimineata! Ma numesc dana si am 48 de ani..Am fost operata de hernie de disc lombara L4 cu L5 si S1 si mau operat de doua ori in doua saptamani ..a doua operatie mi a fost redeschisa din motivul hematom ...si am durereri in dreptul operatiei si a soldurilor si stanga si in dreapta..iar operatia imi da dureri de a mi se contracta de mie frica sa fac vre o miscare...de ce am aceste dureri dupe doua operati,nu ma operat bine?

Raspunsuri (1)

Dr. Petre Muresan

acum 5 ani

Cel mai bine la intrebarea dumneavoastra : de ce aveti dureri ar putea sa va raspunda echipa care v-a operat. Ei stiu cel mai bine ce au facut acolo. Acum, ca a mai trecut ceva timp, mai aveti dureri ? Daca da, trebuie facut un tratament de recuperare medicala. Eu am obtinut rezultate foarte bune prin tehnici naturiste .

dr Petre Muresan
medic primar Medicina generala-Medicina de familie
atestate in Acupunctura, Homeopatie si Ultrasonografie generala
studii aprofundate de Osteopatie si Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )