Amorteala in picioare, nu am stabilitate in mers.?

Hernie de disc

Postata de MembruMobileApp1505915370 cu 6 ani in urma.

Buna ziua am facut Rmn si la interpretare au scris urmatoarele :
- deshidratare discala l4-l5, l5- s1
- l4-l5 protruzie discala circumferentiala ce amprenteaza extraforaminal radacina spinala l4 dreapta
- l5-s1 protruzie discala fara conflicte discoradiculare evidente, con medular fara modificari de semnal

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.