Amorțeală?

Hernie de disc

Postata de Utilizator11618959497 cu 3 ani in urma.

Bună. Sunt operat a doua oara de hernie de disc. La prima operatie a doua zi am coborât 5 etaje în curtea spitalului de 3 ori și am fost eliberat din spital după o săptămână și mam simțit foarte bine timp de 12 ani. Acum am fost operat de 7 zile și am amorțeli și dureri în p***a și pulpa de jos . Mau certat doctori când au văzut ca am coborât 2 etaje pe scări și mi-au zis sa folosesc liftul. Este ceva normal sa îmi amorteaca în asa hal piciorul? Nu pot dormi noaptea de durere chiar dacă iau și medicamente. Medicul mia spus ca ar fi ceva normal.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Hernia-de-disc-si-lombosciatica/aspecte-importante-despre-operatia-de-hernie-de-disc_18083