AAm două stenturi la inimă!Pot face fizioterapie?Multumesc!?

Hernie de disc test

Postata de Utilizator11603013767 cu 3 ani in urma.

Am montat două stenturi la inimă în urmă cu 3 luni!Pot face fizioterapie?Multumesc frumos!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul . Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Reumatisme-degenerative/dureri-ce-pot-fi-ameliorate-cu-ajutorul-fizioterapiei_16490