Testicul Umflat

Hernia inghinala

Postata de Cojocaru@Miha1 cu 10 ani in urma.

De vreo 2 saptamani mi sa umflat testiculul drept intr-un colt. De durut nu ma doare nu am dureri abdominale si nu ma doare la efort.Tin sa precizez ca ma doare doar la atingere in locul ala care e ca o boaba de mazare pusa in coltul de jos al testiculului. A da ... cand eram mic pe la 4 ani am avut hidrocel la acest testicul. Ce poate fi va ro ajutatima

Raspunsuri (1)

imbrisca alexandru

acum 8 ani

buna ziua am scurgeri la penis si coaiele umflate ce trebuie sa i au