problema buric

Hernia inghinala

Postata de Coch04 cu 9 ani in urma.

Buna! Stateam pur si simplu intr-o seara, si mi-am bagat asa dintr-o p***ae degetul in buric. Pur si simplu dadeam cu degetul inauntrul lui. Precizez ca eu nu am buricul acoperit, e ca o gaura, deci pot baga degetul in el. Problema e ca am descoperit ca am o ata ( gen sfoara ) care e putin iesita in afara. Se vede chiar cu ochiul liber . Se si simte ... Nu ma deranjeaza , nu cred ca exista riscul de a se agata de haina sau ceva de genu'' . Ce este defapt ? Este grav?

Raspunsuri (1)

Coch04

acum 9 ani

* mentionez ca fac exercitii fizice *( sala ) , daca ajuta cu ceva ...