Oare trebuie operat?

Hernia inghinala Tulburari gastro-intestinale

Postata de MembruMobileApp1517573174 cu 6 ani in urma.

Am fost diagnosticat cu chist epididimar stang cu diametrul de 4,3 mm, situat la capul epididimului. Oare necesita operatie?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/spermatocelul-chistul-epididimal_600