intebare

Hernia inghinala

Postata de eli144650 cu 14 ani in urma.

mama are probleme in zona ombilicului si ii curge sange.Ce se poate face sa nu-i mai curga sange?Cred ca este un inceput de hernie nu stiu, dar ce se poate face mai exact?Va multumesc.eli

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 14 ani

Pentru inceput, ar trebui sa mearga macar la medicul de familie...........daca va fi necesar, o va indruma catre un specialist. Multa sanatate !