imi curge sange din buric

Hernia inghinala

Postata de valygruia cu 10 ani in urma.

buna ziua,ma numesc vali am 125kg si 1,74cm dupa niste eforturi repetate ,acum doua zile a inceput o durere in buric suportabila .,dupa ce am fost vazut de medicul de fam la care sotia mea este asistenta mi-a sa recomandat repaus si o burtiera dar azi dimineata am observant ca din buric se scurgea sange foate putin dar am fost ingrijorat intrebarea mea aste se poate face tratament acasa sau trebuie sa merg sa ma vada un chirurg
tin sa precizez ca acum stau linistit in pat nu mai am nici o durere in acea zona

Raspunsuri (5)

Dr. Marius Fodor

acum 10 ani

Buna Ziua,
Aveti o problema importanta. Va recomand un consult de specialitate.
Dr Marius Fodor
www.chirurgie-drfodor.ro

Dr. Marius Fodor

acum 10 ani

Buna Ziua,
Aveti o problema importanta. Va recomand un consult de specialitate.
Dr Marius Fodor
www.chirurgie-drfodor.ro

Dr. Marius Fodor

acum 10 ani

Buna Ziua,
Aveti o problema importanta. Va recomand un consult de specialitate.
Dr Marius Fodor
www.chirurgie-drfodor.ro

valygruia

acum 10 ani

stiu ca este importanta dar ce credeti ca este?

valygruia

acum 10 ani

o sa merg maine la un doctor de specialitate
sange a curs doar putin eu am mai avut probleme cu o omfalita mai veche