Herniile

Hernia inghinala

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

as dori sa stiu ce inseamna hernie intraspongioasa

Raspunsuri (4)

simona312112347

acum 15 ani

Pote te ajuta definitia de aici:
//sfatulmedicului.ro/Dictionar_medical/disc_intervertebral_5698.html

comentarii utilizatori

acum 15 ani

ma numesc adrian.acum sunt in italia si azi era o zi obisniuta de munca , pana cand ma taiat la spate o durere ca abia pot sa stau in picioare.durerea se afla mai jos de coloana si nu vreau sa cred ca ar fi ceva mai grav.va rog din suflet sa ma ajutati cu un raspuns

Neagu Georgiana

acum 7 ani

Va rog frumos ajutatima cu un sfat am hernie de disc L5-S1 nu stiu ce sa ma mai fac dince in ce am dureri mai tari va multumesc

Neagu Georgiana

acum 7 ani

Va rog frumos ajutatima cu un sfat am hernie de disc L5-S1 nu stiu ce sa ma mai fac dince in ce am dureri mai tari va multumesc