Hernie ?

Hernia inghinala

Postata de Mădălin cu 11 luni in urma.

Buna este normal că mă doare zona inghinala după 6 luni de la operatie in special când fac un efort mai mare simt înțepături?

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Este important sa mentionati aceste simptome medicului dumneavoastra, mai ales daca persista sau devin mai severe in timp. Medicul va putea evalua situatia dumneavoastra, poate solicita teste suplimentare si poate oferi recomandari specifice pentru a trata durerea si a gestiona situatia.

Va recomandam sa va programati la un medic chirurg: https://www.clickmed.ro/medic/chirurgie-generala

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/recuperarea-medicala-dupa-o-interventie-chirurgicala_17602