Hernie ? Recidivå ?

Hernia inghinala

Postata de marascu cu 11 ani in urma.

Salut ,am 35 de ani si de 4-5 sapt am o durere in partea dreapta jos abdominala dar de cateva ori m-a durut chiar si testicolul pe aceiasi parte ....va mentionez ca muncesc fizic ridicand greutati zi de zi ,asta cel putin in ultimile 12 luni ...mai adaug faptul ca la varsta de 7 ani am fost operat de hernie dubla ... Oare sa fie iar hernia ? Va multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este posibil insa acest fapt este confirmat de un consult de specialitate ( chirurgie).