Hernie ombilicala linie alba

Hernia inghinala

Postata de Blowrabbit cu 12 ani in urma.

Buna ziua. Am fost operat de hernie ombilicala linie alba acum o luna si o saptamana. Cat timp sa mai astept pentru a incepe exercitii de abdomen? Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Blowrabbit

acum 12 ani

Am uitat sa mentionez ca am varsta de 17 ani, ~60 kg.

Medic Epuran

acum 12 ani

Medicul chirurg care a efectuat operaţia este cel mai în măsură să vă ofere un răspuns, în funcţie de procedeul chirurgical folosit şi de modul în care se reface peretele abdominal