hernie inghinala?

Hernia inghinala

Postata de MembruMobileApp1501662496 cu 6 ani in urma.

am 21 de ani si dupa un control la chirurg si unul la urolog mi s-a spus ca am inceput de hernie inghinala, am facut si echografie abdominala si toti doctorii au spus ca nu necesita operatie ci doar sa nu ridic greutati si sa nu fac efort, problema este ca ma tot simt dureri in partea dreapta unde este hernia si nu stiu ce sa fac.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Herniile-abdominale/hernia-inghinala_970