Este normal să mi se umfle și întărească zona în care a avut loc procedura ?

Hernia inghinala

Postata de Narcis cu un an in urma.

Am o săptămână jumătate de la intervenția chirurgica și mi sa umflat partea stangă fix pe zona operata și este foarte tare și crează disconfort la aplicarea presiunii

Raspunsuri (1)

Ciobanu Catalin

acum un an

Cum te mai simți?și eu am fost operat acuma 4 zile și mi sa unflat un dimineața asta