Este normal ca dupa o operatie de hernie inghinala stanga testiculul stang sa fie marit?

Hernia inghinala Tulburari gastro-intestinale Cancer testicular

Postata de MembruMobileApp1483884363 cu 7 ani in urma.

Buna ziua,
Am fost operat de hernie inghinala pe partea stanga in data de 04.01 iar pana in ziua de astazi 08.01 testiculul stang este marit si am dureri foarte mari. Mentionez ca acesta este de minim 2 ori mai mare decat celalalt si simt un anume lichid in el. Este normal acest lucru? Care ar fi explicatia si in cat timp ar trebui sa isi revina? (daca isi mai revine) Ce masuri ar trebui sa iau? Cat de grav este acest lucru?
Multumesc anticipa!

Raspunsuri (1)

Utilizator11629388493

acum 2 ani

Tia mai trecut testiculul,ce ai făcut ce medicamente ai loat,aceasi problema o am și eu ,multumesc