DERFLORIN ,HERNIE INGHINALA

Hernia inghinala

Postata de derflorin cu 10 ani in urma.

BUNA ZIUA am hernie inghinala trebuie sa fiu operat in 12 _11_2013,, la cit timp dupa operatie pot sa conduc masina,,,mentionez ca locuiesc in germania si as vrea sa merg de sarbatori in romania,, va multumesc

Raspunsuri (1)

derflorin

acum 10 ani

BUNA ZIUA am hernie inghinala trebuie sa fiu operat in 12 _11_2013,, la cit timp dupa operatie pot sa conduc masina,,,mentionez ca locuiesc in germania si as vrea sa merg de sarbatori in romania,, va multumesc