De ce îmi curge sange din buric?

Hernia inghinala

Postata de Utilizator11534351754 cu 5 ani in urma.

buna, de câteva zile am observat ca îmi curge sange din buric , si am dureri în zona lui când ma aplec,precizez ca sunt fata (20 ani) si nu am mai avut astfel de probleme.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Herniile-abdominale/hernia-ombilicala_15147