Ciocuri la coloana

Hernia inghinala

Postata de zavoiu1991 cu 11 ani in urma.

buna ziua,am o problema cu spatele ma doare foarte tare de nu pot dormi.medicul spune ca am ciocuri la coloana se poate rezolva in vreun fel ? Multumesc!

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este bine sa consultati un medic reumatolog pentru confirmarea diagnosticului. De regula, aceste "ciocuri" nu dau durere pe timpul noptii, asa ca, va sfatuiesc sa cautati o alta cauza consultand un medic de specialitate.

zavoiu1991

acum 11 ani

multumesc!maine imi fac programare la reumatolog.

tobi

acum 11 ani

zavoiu draga, nu te mai duce la nici un reumatolog ca patesti ca mine. O groaza de medicamente scumpe, fizioterapie la greu si efect ciuciu.Informeaza-te, ca gasesti o groaza de vraci care stiu sa rupa ciocurile si nu o sa te mai supere de loc. Eu cel putin asa am facut.Unul il gasesti prin apropiere de Casa Radio. Dar mai sunt o gramada buni. Sanatate multa si sa-ti dispara ciocurile !

zavoiu1991

acum 11 ani

lasa un nr d tel sau id d mess tobi.te rog