ce trebuie sa fac ?

Hernia inghinala

Postata de relu1975 cu 13 ani in urma.

sa nu ajung la operatie?unu nu am bani! doi mie frica,am vreo sansa sa scap si daca da ce treb sa nu fac?multumesc mult

Raspunsuri (2)

Titus

acum 13 ani

Hernia inghinală se vindecă numai prin operaţie chirurgicală.Nu există alt tratament.Operaţia se poate face în spital,costurile acesteia fiind suportate de Casa de Asigurări de Sănătate.

serban mariana

acum 13 ani

eu am fost operataacum 10 zile hernie inghinala indirecta stanga nu este asa greu nu simti mai nimic nu amana pot aparea complicatii ma juns 700ron cu tot cu materialele pt operat azi am scos firele e totul ok BAFTA